Kalkulačka trade upov pre CS2
Spočítaj presné výstupné skiny, pravdepodobnosti a predpovedané floaty pre akýkoľvek trade up kontrakt v Counter-Strike 2. Podporuje kontrakty s 5 vstupmi na nôž/rukavice, miešanie viacerých kolekcií, StatTrak a spätné hľadanie.
CS2 Trade-Up // Kontrakt
režim štd-10 · stattrak vyp
Táto kalkulačka je vzdelávací nástroj, ktorý počíta verejne zdokumentovanú matematiku trade upov v Counter-Strike 2. Neuľahčuje hazard, stávkovanie so skinmi ani transakcie za reálne peniaze. Ceny skinov kolíšu; zobrazené hodnoty sú odhady založené na údajoch tretích strán z tržísk, ak sú vypísané.
Všetkých desať vstupov musí mať rovnakú kvalitu.
Všetky vstupy musia byť StatTrak™; aj výstup bude StatTrak™.
Kolekcia
The Bravo Collection
Tomuto filtru nezodpovedá žiadna kolekcia.
Vstupy (10 / 10)
Vstup č. 01
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 02
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 03
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 04
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 05
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 06
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 07
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 08
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 09
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Vstup č. 10
Povolený rozsah: 0.0600 – 0.8000
Alebo načítaj ukážkový kontrakt:
| Kolekcia | Vzácnosť vstupov |
|---|---|
| 10× Mil-Spec | |
| 10× Mil-Spec | |
| 10× Restricted | |
| 10× Restricted | |
| 10× Mil-Spec | |
| 10× Classified | |
| 10× Mil-Spec | |
| 10× Restricted | |
| 5× Covert | |
| 5× Covert |
Nájdi najlacnejšiu cestu k cieľovému skinu
0,2500
predpoveď → 0,1925
Možné výstupné skiny
4
možné výsledky
Očakávané opotrebenie
FT
najpravdepodobnejšie pásmo
Mix kolekcií
- The Bravo Collection
Kam dopadne tvoj výstupný float
Predpovedaný výstupný float: 0,1925
0 z 4 výstupov narazilo na tvrdý strop floatu
Súčet je 100 %
Táto kombinácia nemá žiadne platné výstupné skiny.
Tento skin sa cez trade up nedá získať.
Priem. float 0,2500
Možné výstupy
| USP-S | Overgrowth | 25 % | 0,2450 | FT | |
| M4A4 | Zirka | 25 % | 0,1500 | FT | |
| MAC-10 | Graven | 25 % | 0,2450 | FT | |
| M4A1-S | Bright Water | 25 % | 0,1300 | MW | |
Ukázať matematiku
- Pri každom vstupnom skine premietneme jeho surový float do rozsahu 0–1 pomocou vlastných min/max hraníc floatu daného skinu.
- Výstupný float určuje aritmetický priemer normalizovaných vstupov.
- Pre každý možný výstupný skin je predpovedaný float (maxOut − minOut) × priemer + minOut.
- Pravdepodobnosť daného výstupu je podiel vstupov z jeho kolekcie vynásobený 1 / výstupy_v_kolekcii.
Krok 1: normalizuj float každého vstupu
| Skin | Surový float | Min float | Max float | Normalizovaný |
|---|---|---|---|---|
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
| Dual Berettas | Black Limba | 0,2450 | 0,0600 | 0,8000 | 0,2500 |
Minimálny float pre dopad do FN / MW / FT
Vyber cieľové výstupné opotrebenie a uvidíš strop vstupného floatu.
Priemerný normalizovaný float tvojich vstupov musí byť ≤ 0,0135, aby dopadol do FN.
Odporúčané vstupy
Vyber ktorúkoľvek z kolekcií nižšie pri uvedenom strope priemerného normalizovaného floatu.
| Kolekcia | Vzácnosť vstupov | Požadovaný priem. float | Uskutočniteľnosť |
|---|---|---|---|
Použiť tieto vstupy
Counter-Strike, Counter-Strike 2, CS:GO, Steam a Valve sú ochranné známky spoločnosti Valve Corporation. Táto stránka nie je s Valve nijako spojená, ani ňou schválená či sponzorovaná.
Kalkulačka trade up kontraktov pre CS2. Šance výstupov, predpovedané floaty a matematika za každým kontraktom.
Čo je trade up kontrakt v Counter-Strike 2?
Ako kalkulačka počíta každý výstup
Vzorce pre float a pravdepodobnosť trade upu v CS2
- = Predpovedaný float výstupného skinu kontraktu.
- = Minimálny a maximálny float výstupného skinu podľa jeho pribaleného CS2 dátového záznamu (zdroj ByMykel/CSGO-API).
- = Priemerný normalizovaný vstupný float cez všetkých n vstupov.
- = Surový float vstupného skinu i, hodnota zobrazená vo tvojom CS2 inventári.
- = Minimálny a maximálny float vstupného skinu i — buď kanonické 0,00–1,00, alebo per-skin strop (Asiimov 0,05–0,70, Redline 0,10–0,70, M4A1-S Fade 0,00–0,08, AUG Amber Fade 0,00–0,40 a ďalšie).
- = Počet vstupov: 10 pre štandardné trade upy, 5 pre kontrakt na nôž a rukavice pridaný v októbri 2025.
- = Vstupy z danej kolekcie deleno celkovým počtom vstupov (10 alebo 5). To je podiel kolekcie na celkovej pravdepodobnosti výstupu.
- = Počet skinov vyššieho tieru (alebo položiek contains_rare noža/rukavíc pre bednu, ktorú kolekcia napája) v poole výstupov tej kolekcie.
Príklady trade upov
Štandardných 10 vstupov Mil-Spec, jedna kolekcia, deterministický Restricted výstup
Viackolekčné rozdelenie 7+3, vážený Restricted výstup
Nôž/rukavice z 5 Covertov z jednej kolekcie napájajúcej bednu
Spätný režim — pracuj pospiatky od cieľového skinu
Porovnávacia tabuľka rozdelenia 7+3 — kam dopadá pravdepodobnosť
Tipy pre trade up kontrakty
- Sústreď vstupy do najmenšej kolekcie s výstupmi, ktorá obsahuje tvoj cieľ. Vzorec pravdepodobnosti je (n_koll / n_spolu) × (1 / výstupy_v_kolekcii), takže kolekcia s jediným skinom vyššieho tieru nasmeruje celý svoj podiel vstupov do toho jedného výstupu. The Militia Collection (1 Restricted: M4A4 | Modern Hunter) a niekoľko Operation kolekcií je z tohto dôvodu obľúbených — menej nadväzujúcich výstupov zosilní pravdepodobnosť na skin, aj keď je cena vstupov rovnaká ako pri širšej kolekcii.
- Než vstupy potvrdíš, otvor panel optimalizácie floatu. Pre tvoj primárny cieľový výstup panel rieši pospiatky od zvoleného pásma opotrebenia (FN/MW/FT/WW/BS) a vracia maximálny priemerný normalizovaný vstupný float, ktorý ešte udrží predpovedaný výstup vnútri toho pásma. Ak je strop 0,082, každý vstup musí stiahnuť priemerný normalizovaný float na 0,082 alebo nižšie — prísny limit, ktorý je neviditeľný, keď sleduješ len surové vstupné floaty.
- Použi spätný režim, keď máš cieľový skin v hlave. Vyber skin, vyber opotrebenie a zvoľ medzi „najnižší float v cieľovom opotrebení" (najhlbšie v pásme, najlepšia kvalita výstupu) a „tesne vnútri tieru" (voľnejší strop, lacnejšie vstupy). Kalkulačka vráti vstupnú kolekciu, ktorá dokáže cieľ doručiť, plus maximálny priemerný normalizovaný float udržujúci výsledok vnútri pásma — takže vopred vieš, či vstupy, na ktoré máš, vôbec doručia opotrebenie, ktoré chceš.
- Ber StatTrak rukavice ako nemožné. StatTrak rukavice v CS2 neexistujú, takže herné pravidlo Valve robí zo StatTrak kontraktu z 5 Covertov záležitosť len na nôž — čisto StatTrak vstupy dajú StatTrak nôž. Táto kalkulačka ten StatTrak filter na výstupný pool neaplikuje: v oboch režimoch ťahá rovnomerne z celého poolu contains_rare napájajúcej bedny, takže vypísané pravdepodobnosti Special sú herné rozloženie nožov a rukavíc, nie StatTrak-only podmnožina nožov. Plánuj podľa herného pravidla (jediné Specials v niektorých bednách sú rukavice, čo tie bedny pre StatTrak kontrakt na nôž robí nepoužiteľnými).
- Vyhýbaj sa float-zastropovaným vstupom na hornom okraji ich rozsahu. Po prepísaní na normalizovaný float v októbri 2024 sa vstup 0,30 AUG | Amber Fade (zastropované 0,00–0,40) normalizuje na 0,75 — zhruba 2,5× vyššie než ten istý surový float na skine 0,00–1,00. Vstupy so širokým rozsahom a floatmi hlboko vo Factory New sa normalizujú na malé čísla a ťahajú priemer dole; zastropované vstupy na hornom okraji svojho rozsahu ťahajú priemer hore. Staré filler-skin meta, kde hráči pchali kontrakty vstupmi s úzkym rozsahom, je podľa nového vzorca mŕtve.
- Sčítaj pravdepodobnosti a over, že súčet je 1,0 (100 %). Kalkulačka vypisuje kontrolný riadok pod tabuľkou výstupov — ak niekedy nahlási 0,98 alebo 1,02 namiesto 1,00, máš buď vstup z kolekcie bez výstupov vyššieho tieru (kontrakt je v hre neplatný a kalkulačka to označí), alebo únik zaokrúhľovania z poškodeného záznamu datasetu. Táto kontrola je najčistejší test zdravého rozumu, že každý stĺpec vzorca bol aplikovaný správne.
- Čo robiť s výsledkom: najprv sa pozri na riadok s najvyššou pravdepodobnosťou a jeho predpovedané pásmo opotrebenia, nie len na najcennejší skin v tabuľke. Ak najpravdepodobnejší výstup dopadá do Field-Tested a ty cieliš Minimal Wear, musíš vstupné floaty stiahnuť nižšie (krok 1 a 2), nie meniť kolekcie. Až keď pásmo aj kolekcia sedia, má zmysel kontrakt v hre podpísať — kalkulačka je nezáväzná predpoveď, samotná akcia trade upu je nevratná.
Často kladené otázky k trade up kontraktom v CS2
Podporuje táto kalkulačka trade up na nože a rukavice?
Čo sa zmenilo v trade up aktualizácii z októbra 2024?
Čo zmenil Valve v októbri 2025?
Môžem miešať StatTrak a non-StatTrak vstupy?
Prečo vo výbere nie sú Souvenir skiny?
Čo je normalizovaný float?
Ako kalkulačka určuje pravdepodobnosti pri viackolekčných vstupoch?
Oceňuje kalkulačka vstupy a výstupy v eurách?
Prečo predpovedaný float výstupu presne nesedí s mojím herným náhľadom kontraktu?
Môžem zdieľať odkaz na konkrétny kontrakt?
Je táto kalkulačka trade upov bez poplatku?
Aké presné sú predpovedané floaty výstupov?
Oplatí sa trade up viac než otváranie beden?
Slovníček trade upov v CS2
Float
Hodnota opotrebenia CS2 skinu, reálne číslo v rozsahu [0, 1]. Nižšie floaty sedia v čistejších opotrebeniach (Factory New, Minimal Wear) a vo všeobecnosti majú vyššiu trhovú cenu.
Opotrebenie (exterior)
Zobrazované pásmo floatu: FN (0,00–0,07), MW (0,07–0,15), FT (0,15–0,38), WW (0,38–0,45), BS (0,45–1,00). Horné hranice sú výlučné okrem BS, ktoré je inkluzívne až do 1,00.
Normalizovaný float
Vstupný float namapovaný na 0–1 proti vlastnému rozsahu min/max: (float − min) / (max − min). Trade up vzorec CS2 po októbri 2024 normalizované vstupy priemeruje a výsledok mapuje do rozsahu výstupného skinu.
Kolekcia
Pomenovaná skupina CS2 skinov vydaných spolu (napr. The Mirage 2021 Collection, The Cobblestone Collection). Trade upy ťahajú výstupy z poolov vyššieho tieru prispievajúcich kolekcií, vážených podielom vstupov.
Float strop (float cap)
Per-skin minimum alebo maximum, ktoré obmedzuje rozsah floatu pod kanonické 0–1. AK-47 Redline je zastropovaná na 0,10–0,70, AK-47 Asiimov na 0,05–0,70, AUG Amber Fade na 0,00–0,40. Float stropy hrajú rolu pod normalizovaným vzorcom, pretože menia relatívnu pozíciu daného surového floatu na osi 0–1.
Covert
Najvzácnejší štandardný tier (červený), o stupeň pod Special. Covert je vzácnosť vstupov, ktorá sa zamkne, keď prepneš kalkulačku do režimu noža a rukavíc.
Special
Nože a rukavice. Nie sú súčasťou štandardného rebríčka vzácnosti. Dosiahnuteľné len cez kontrakt z 5 Covertov na nôž a rukavice, ktorý Valve pridal v aktualizácii Re-Retakes 23. októbra 2025.
StatTrak
Variant zbrane, ktorý počíta potvrdené killy. Trade up kontrakty nemôžu miešať StatTrak a non-StatTrak vstupy a StatTrak stav výstupu zrkadlí vstupy. StatTrak rukavice v CS2 neexistujú — StatTrak kontrakt z 5 Covertov je preto len na nôž.
contains_rare
Pool Special položiek (nože a rukavice), ktoré CS2 bedna môže dropnúť ako svoju žltú (Special) odmenu. Kontrakt z 5 Covertov na nôž a rukavice z neho ťahá rovnomerne pre bednu, ktorú vstupná kolekcia napája.
Očakávaná hodnota (EV)
Pravdepodobnosťou vážený priemer trhovej hodnoty všetkých možných výstupov. Bežná metrika v širšej CS2 trade up komunite na zoraďovanie ziskovosti kontraktov. Táto kalkulačka sa sústredí na matematiku floatu a pravdepodobnosti; cenovo uvedomelé EV je v pláne na neskoršie vydanie.
Zdroje a reference
- Counter-Strike Wiki — Trade Up Contract: pravidlá, ktoré kalkulačka implementuje. Desať vstupov rovnakého stupňa a kvality, výstupný float z priemerného NORMALIZOVANÉHO floatu vstupov (nie z holého priemeru) prepočítaný do rozsahu výstupného skinu a pravdepodobnosti vážené počtom spôsobilých skinov v každej zúčastnenej kolekcii. Pásma opotrebenia sú na tej istej stránke: FN pod 0,07, MW do 0,15, FT do 0,38, WW do 0,45, BS vyššie.
- Oficiálny blog Counter-Strike — poznámky k vydaniam priamo od Valve. Len tam sa ohlasuje zmena pravidiel kontraktu, a preto má dátová sada dátum: jediná aktualizácia môže pridať kolekciu, vyradiť ju alebo zmeniť, ktoré predmety sa kvalifikujú.
- Counter-Strike 2 na Steame — kanál zostavení a záplat, podľa ktorého sa datuje dátová sada kolekcií, a zároveň obchod, kde naozaj platia pravidlá Steam Community Market o obchodovateľnosti.